Tabela imalatımız, uzman tasarımcılarımız fikir ve yeteneğiyle tasarım aşamasında başlayıp, müşteri onayı alındıktan sonra atölyemizde imalatla devam eder ve montaj ekibimiz tarafından yapılan montaj ve ürün teslimi ile sona erer. Tabela işimiz sona erse de müşteri ile dostluğumuz baki kalır.

Tabela çeşitleri ile ilgili merak edilen konularda size fikir vermesi amacıyla kısa bilgiler vermek isteriz. Tabela; kullanım yerine göre, niteliğine göre ve kullanılan malzemeye göre çeşitli şekillerde sınıflandırılabilir.

Kullanım yerine göre; Cephe Tabelası, Totem Tabela, Çatı Tabelası, Site Giriş, TAK, İç Mekan Kapı Panoları, Yönlendirme Panosu, Billboard, Raket, İnşaat ve Yol Tabelası, Araç Üzeri, Mobil Billboard olarak temel başlıkları sıralayabiliriz.

Niteliğine göre, Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Hareketli Tabela, Kutu Harfli Tabela, Kabartma Harfli, Dekupe Oyma Tabela, Çift Yönlü veya Tek Yönlü Tabela olarak sınıflandırma yapmak mümkündür.
Kullanılan malzemeye Göre ise; Pleksiglass Kutu Harfli, Dekota Kesim Harfli, Folyo Yapıştırmalı, Kompozit Üzeri, Dekota Üzeri, Vinil Germe Tabela başlıklarını sayabiliriz.

Related Images:

Posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .